profesjonalny montaż szaf sterowniczych

profesjonalny montaż szaf sterowniczych

prefabrykacja szaf sterowniczych

Produkcja szaf sterowniczych, rozdzielni elektrycznych, pulpitów sterowniczych, kaset sterujących, układów specjalnych dla producentów urządzeń i maszyn, firany kablowe.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i pomocy w wykonaniu szaf sterowniczych lub rozdzielni elektrycznych w oparciu o powierzone projekty lub o opisane założenia Państwa aplikacji – przygotowujemy projekt.

Zajmujemy się profesjonalnym montażem szaf sterowniczych w wykonaniu wieloseryjnym OEM oraz na zlecenie indywidualnych klientów w wielu branżach przemysłu.

Szybko, solidnie z uwzględnieniem optymalizacji kosztów.

Regularnie produkujemy szafy dla znanych producentów urządzeń oraz firm wykonawczych polskich i zagranicznych. Oprócz krajowego rynku produkujemy szafy na rynek: niemiecki hiszpański, francuski, czeski, rosyjski, włoski oraz dla wybranych krajów z Azji.

Dysponujemy wysoko wykwalifikowanymi monterami z wieloletnim doświadczeniem.

Szafy budujemy na  komponentach wg życzenia klientów, standardem są: zabezpieczenia Schneider, Schrack, styczniki i wyłączniki LG/LS, Relpol. Finder, złączki Phoenix Contact lub WAGO, przewody Helukabel, obudowy: Schneider, Rittal, ETA, Schrack.

Szafy możemy również wykonać na komponentach wskazanych przez Państwa, na powierzonych sterownikach lub innym osprzęcie – wszystko jest do ustalenia.

Markowe produkty Schneider Electric, Relpol, LS, Eaton, Siemens, ABB, Phoenix, Wago, Schrack Technik są dostępne z naszego magazynu we Wrocławiu w cenach OEM co bardzo uatrakcyjnia naszą ofertę produkcyjną i skraca termin wykonania szaf sterowniczych.

Proponujemy gotowe rozwiązania automatyki dla:

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani prefabrykacją prosimy o przesłanie na email techniczny@astechnika.pl schematu z rzutem szafy sterowniczej i o kontakt telefoniczny.

Wycena jest szybka i przyjemna, a efektem Naszej wspólnej pracy jest zawsze zadowolenie i satysfakcja z profesjonalnie wykonanej szafy sterowniczej.

Jesteśmy bardzo dumni z faktu, że w większość Nowych kontrahentów jest z polecenia! co zobowiązuje.

dostawcy specjalizujący się w prefabrykacja szaf sterowniczych:

Jesteśmy certyfikowanym prefabrykatorem rozdzielni elektrycznych Schrack. W naszym zakresie również pełna oferta handlowa z magazynem we Wrocławiu. Szczególnie polecamy: rozdzielnie systemowe, szafy sterownicze, aparaturę modułową, styczniki i wyłączniki.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wykorzystujemy produkty Schneider Electric do produkcji szaf sterowniczych i rozdzielni elektrycznych. Posiadamy ZŁOTY certyfikat prefrabrykatora szaf sterowniczych i rozdzielni elektrycznych. W naszym zakresie również pełna oferta handlowa z magazynem we Wrocławiu. Szczególnie polecamy: pełną ofertę aparatury nn, szafy sterownicze Sarel, falowniki, sofstarty, styczniki i przekaźniki, osprzęt kontrolny i sygnalizacyjny.

www.schneider-electric.pl/

Koreański producent automatyki i elektrotechniki. Wcześniej znany pod marką LG. Jesteśmy największym dystrybutorem w południowej Polsce z pełna ofertą: falowniki, panele HMI, sterowniki PLC, styczniki i wyłączniki, wyłączniki mocy, wyłączniki powietrzne nn. Duży magazyn we Wrocławiu z pełnym zapleczem technicznym.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Producent końcówek kablowych, narzędzi, koryt kablowych. Produkty ERKO są wykorzystujemy w produkcji szaf sterowniczych i rozdzielni elektrycznych. Oferujemy również pełen zakres handlowy produktów Erko z dużym magazynem we Wrocławiu.

www.erko.pl