bezpieczeństwo techniczne i fachowa pomoc

DBAMY O JAKOŚĆ

AS Technika współpracuje z czołowymi dostawcami na rynku Europejskim. Poniżej przedstawiamy firmy których jesteśmy dystrybutorem bądź integratorem. Firmy oznaczone gwiazdką są szczególnie przez Nas promowane i gwarantujemy Państwu najlepsze warunki na rynku Polskim.

Nasi klienci otrzymują od Nas tylko najbardziej optymalne rozwiązania pod względem technicznym i ekonomicznym. Jeżeli nie znajdziecie Państwo na poniższej liście interesujących dostawców prosimy o kontakt z Naszym działem sprzedaży.

NASI DOSTAWCY

Znany producent paneli operatorskich HMI. Jesteśmy klientem OEM, montujemy panele w swoich szafach sterowniczych i zajmujemy się dystrybucją. Posiadamy kilka modeli dostępnych z magazynu we Wrocławiu

http://www.weintek.pl/

Włoski producent złącz wielopinowych. Jesteśmy klientem OEM i zajmujemy się dystrybucją. Posiadamy duży magazyn we Wrocławiu.

http://www.ilme.com/en/

Włoski producent obudów sterowniczych. Jesteśmy klientem OEM i zajmujemy się dystrybucją. Posiadamy duży magazyn we Wrocławiu.

http://www.eta.it

Jesteśmy certyfikowanym prefabrykatorem rozdzielni elektrycznych oraz szaf automatyki. W naszym zakresie również pełna oferta handlowa z magazynem we Wrocławiu. Szczególnie polecamy: pełną ofertę aparatury nn, szafy sterownicze, sofstarty, AKPiA.

www.moeller.pl

Fiński producent czujników i przetworników HVAC Jesteśmy największym dystrybutorem w Polsce i klientem OEM z pełna ofertą produktową oraz bardzo dużym magazynem we Wrocławiu.

DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ

Producent końcówek kablowych, narzędzi, koryt kablowych. Produkty ERKO są wykorzystujemy w produkcji szaf sterowniczych i rozdzielni elektrycznych. Oferujemy również pełen zakres handlowy produktów Erko z dużym magazynem we Wrocławiu.

www.erko.pl

Producent przewodów sterowniczych, kabli, dławnic kablowych. Przewody i dławnice kablowe wykorzystujemy w produkcji szaf sterowniczych, rozdzielni elektrycznych i wiązek kablowych. Oferujemy również pełen zakres handlowy produktów Helukabel z dużym magazynem we Wrocławiu.

www.helukabel.pl

Producent szaf sterowniczych i osprzętu dla prefabrykatorów. Produkty Rittal wykorzystujemy w produkcji szaf sterowniczych i pulpitów. W naszym zakresie również pełna oferta handlowa z magazynem we Wrocławiu.

www.rittal.pl

Producent termostatów przeciwzamrożeniowych, presostatów dla branży HVAC i chłodnictwa. Zajmujemy się dystrybucją. W naszym zakresie pełna oferta z magazynem we Wrocławiu.

www.eliwell.it/content.aspx?id=37203

Producent siłowników i zaworów dla HVAC. Zajmujemy się dystrybucją. W naszym zakresie pełna oferta z magazynem we Wrocławiu.

www.nenutec.pl

Producent siłowników i zaworów dla HVAC. Zajmujemy się dystrybucją. W naszym zakresie pełna oferta.

www.belimo.pl

Producent automatyki. Zajmujemy się dystrybucją. W naszym zakresie pełna oferta z dużym magazynem we Wrocławiu. Szczególnie polecamy: falowniki, filtry.

www.yaskawa.eu.com/

Producent osprzętu elektrycznego. Zajmujemy się dystrybucją i jesteśmy klientem OEM. W naszym zakresie pełna oferta z dużym magazynem we Wrocławiu. Szczególnie polecamy: wkładki NH00, NH000, wkładki bezpiecznikowe innych wymiarów, rozłączniki, oprawy bezpiecznikowe, ochronniki przepięciowe.

www.mersen.com

Producent zasilaczy. Zajmujemy się dystrybucją. W naszym zakresie pełna oferta z dużym magazynem we Wrocławiu. Szczególnie polecamy: zasilacze impulsowe serii DR, MDR, WDR.

www.meanwell.com/

Producent transformatorów. Zajmujemy się dystrybucją i jesteśmy klientem OEM. W naszym zakresie pełna oferta transformatorów z dużym magazynem we Wrocławiu.

www.noratel.com

Producent osprzętu do szaf sterowniczych. Jesteśmy głównym dystrybutorem w Europie i serwisem technicznym producenta. Zajmujemy się dystrybucją i serwisem w Europie. W naszym zakresie pełna oferta producenta z bardzo dużym magazynem we Wrocławiu.

DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ

Dostawca automatyki i elektrotechniki. Zajmujemy się dystrybucją i jesteśmy klientem OEM. W naszym zakresie pełna oferta z magazynem we Wrocławiu. Szczególnie polecamy: przekaźniki SSR, czujniki, zasilacze, przekładniki prądowe,

http://www.carlogavazzi.com

Polski producent automatyki i elektroniki. Jesteśmy dystrybutorem i partnerem technicznym. Oferujemy pełną ofertę z magazynem we Wrocławiu i zapleczem technicznym.

www.el-piast.com

Producent automatyki i elektrotechniki. Zajmujemy się dystrybucją. W naszym zakresie pełna oferta. Szczególnie polecamy: falowniki, sofstarty, zawory HVAC, sterowniki dla chłodnictwa, styczniki.

www.danfoss.pl

Wykorzystujemy materiały ABB do produkcji szaf sterowniczych. Posiadamy certyfikat ABB jako prefabrykator. W naszym zakresie również pełna oferta handlowa z magazynem we Wrocławiu. Szczególnie polecamy: rozłączniki, aparaturę nn, falowniki, sofstarty.

www.abb.pl

Producent automatyki i elektrotechniki. Zajmujemy się dystrybucją Siemens Automation i Siemens HVAC. W naszym zakresie pełna oferta z magazynem we Wrocławiu. Szczególnie polecamy: sterowniki, aparaturę nn, falowniki, sofstarty, czujniki HVAC, siłowniki, przetworniki dla HVAC.

www.automatyka.siemens.pl/; www.buildingtechnologies.siemens.pl/

Producent automatyki. Zajmujemy się dystrybucją. W naszym zakresie pełna oferta. Szczególnie polecamy: falowniki, przekaźniki, czujniki.

www.omron.pl

Producent przekaźników, zasilaczy i osprzętu HVAC. Produkty wykorzystujemy w produkcji szaf sterowniczych. W naszym zakresie również pełna oferta z magazynem we Wrocławiu.

www.findernet.com

Wykorzystujemy produkty Schneider Electric do produkcji szaf sterowniczych i rozdzielni elektrycznych. Posiadamy ZŁOTY certyfikat prefrabrykatora szaf sterowniczych i rozdzielni elektrycznych. W naszym zakresie również pełna oferta handlowa z magazynem we Wrocławiu. Szczególnie polecamy: pełną ofertę aparatury nn, szafy sterownicze Sarel, falowniki, sofstarty, styczniki i przekaźniki, osprzęt kontrolny i sygnalizacyjny.

www.schneider-electric.pl/

Produkty Relpol wykorzystujemy w produkcji szaf sterowniczych. Jesteśmy największym dystrybutorem w południowej Polsce z pełna ofertą produktową oraz bardzo dużym magazynem we Wrocławiu.

DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ

Produkty WAGo wykorzystujemy w produkcji szaf sterowniczych i rozdzielni. Jesteśmy certyfikowanym prefabrykatorem i dostawcą szaf sterowniczych dla WAGO. W naszym zakresie również pełna oferta z magazynem we Wrocławiu i zapleczem technicznym. Szczególnie polecamy: złączki, sterowniki, przekaźniki, materiały oznacznikowe dla prefabrykatorów, oznaczniki złączek, gotowe opisy szaf sterowniczych, tabliczki znamionowe.

www.wago.com

Niemiecki producent automatyki i elektrotechniki. Jesteśmy dystrybutorem i klientem OEM. W naszym zakresie pełna oferta z magazynem we Wrocławiu. Szczególnie polecamy: złączki, zasilacze, przekaźniki, narzędzia, ochronniki, obudowy elektroniki, złącza wtykowe.

www.phoenixcontact.com/online/portal/pl

Jesteśmy certyfikowanym prefabrykatorem rozdzielni elektrycznych Schrack. W naszym zakresie również pełna oferta handlowa z magazynem we Wrocławiu. Szczególnie polecamy: rozdzielnie systemowe, szafy sterownicze, aparaturę modułową, styczniki i wyłączniki.

DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ

Koreański producent automatyki i elektrotechniki. Wcześniej znany pod marką LG. Jesteśmy największym dystrybutorem w południowej Polsce z pełna ofertą: falowniki, panele HMI, sterowniki PLC, styczniki i wyłączniki, wyłączniki mocy, wyłączniki powietrzne nn. Duży magazyn we Wrocławiu z pełnym zapleczem technicznym.

DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ