oferujemy rozwiązania najwyższej jakości

automatyka hvac

 

Automatyka central wentylacyjnych i BMS, układów grzewczych i wentylacyjnych.

Pełna oferta siłowników, czujników i przetworników.

Jesteśmy dystrybutorem finlandzkiego producenta czujników i przetworników dla HVAC firmy PRODUAL. Proponujemy również automatykę do central wentylacyjnych, BMS w oparciu o sterowniki firmy EL-PIAST, Wago.

Posiadamy alternatywę dla popularnych rozwiązań takich jak Thermokon czy innych rozwiązań dedykowanych producentów. Oferujemy rozwiązania najwyższej jakości producentów krajowych i zagranicznych (Finlandia, Szwajcaria, Włochy, Niemcy) w zależności od potrzeb klienta.

Zaskakujemy ceną, dostępnością i rozwiązaniem największe firmy w naszym kraju. Jesteśmy dostawcą wielu markowych producentów z tej branży i dużych firm integratorskich.

W naszej ofercie posiadamy czujniki z następującymi charakterystykami: PT1000, NTC 1.8 (TAC, Schneider), NI1000LG (Siemens), NTC 2.2 (Johnson), NTC 10 (Carel, Trend, Satchwell, Delta), NTC 20 (Honeywell), NI 1000 Sauter.

Szczegółową ofertę prześlemy Państwu na życzenie! Większość oferowanych produktów jest dostępna z magazynu Wrocław.

Oferujemy kompletną dostawę komponentów automatyki, peryferii takich jak:

 

Ponadto w  naszej ofercie również:

Produkujemy szafy sterownicze do układów BMS, automatyki chłodniczej dla liderów tych branży.

Nasza oferta to przede wszystkim Państwa potrzeby dlatego jesteśmy otwarci na każde pytania, sugestie z Państwa strony. Zachęcam do kontaktu z naszym działem handlowym.

dostawcy specjalizujący się w automatyce HVAC:

Fiński producent czujników i przetworników HVAC Jesteśmy największym dystrybutorem w Polsce i klientem OEM z pełna ofertą produktową oraz bardzo dużym magazynem we Wrocławiu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Polski producent automatyki i elektroniki. Jesteśmy dystrybutorem i partnerem technicznym. Oferujemy pełną ofertę z magazynem we Wrocławiu i zapleczem technicznym.

www.el-piast.com

Producent termostatów przeciwzamrożeniowych, presostatów dla branży HVAC i chłodnictwa. Zajmujemy się dystrybucją. W naszym zakresie pełna oferta z magazynem we Wrocławiu.

www.eliwell.it/content.aspx?id=37203

Producent siłowników i zaworów dla HVAC. Zajmujemy się dystrybucją. W naszym zakresie pełna oferta.

www.belimo.pl

Producent siłowników i zaworów dla HVAC. Zajmujemy się dystrybucją. W naszym zakresie pełna oferta z magazynem we Wrocławiu.

www.nenutec.pl

Producent automatyki i elektrotechniki. Zajmujemy się dystrybucją Siemens Automation i Siemens HVAC. W naszym zakresie pełna oferta z magazynem we Wrocławiu. Szczególnie polecamy: sterowniki, aparaturę nn, falowniki, sofstarty, czujniki HVAC, siłowniki, przetworniki dla HVAC.

www.automatyka.siemens.pl/; www.buildingtechnologies.siemens.pl/